title
produkt tiger
Grand hotel Víglaš
produkt slon
Rajo
produkt tiger
RESIDENCE HOTEL & CLUB ****
produkt slon
Jump aréna
produkt tiger
Zámocký hotel Galicianueva

CERTE

Ostatné

CERTE je prvá spoločnosť, ktorá Vám ponúka pomoc pri ochrane Vášho domova, majetku a hlavne Vašej rodiny.

Poradíme a navrhneme Vám najlepšie bezpečnostné riešenie, presne podľa Vašich predstáv. Váš domov zabezpečíme elektronickým zabezpečovacím a kamerovým systémom. To čo musíme najviac chrániť, sú Vaši blízky, preto Vám ponúkame Nanny, ktorá stráži dych vášho dieťatka a Granny,…

produkt slon video

Hummus and Couscous Bar

Reštaurácie

Prvý HUMMUS AND COUSCOUS BAROM na Slovensku.

Reštaurácia je zameraná na rôzne druhy couscous šalátov, na tradičné kombinácie pokrmov podávaných s hummusom a rôzne ďalšie pokrmy typické pre Blízky východ. Objavujte s nami autentické chute.

Všetko na párty

Zábava

Priprav sa na párty.

Sme tu pre Vás pri každej príležitosti a obozretne sa snažíme vyjsť vám v ústrety. Záleží nám na každom klientovi a preto hľadáme spoločne riešenia šité na mieru. Preferujeme komunikáciu so zákazníkom, aby sme mohli porozumieť jeho požiadavkám a dokázali ich naplniť.

produkt slon video

Rajo

Potraviny

Jeden z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov.

Poctivo spracúvame mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúkame tradičné aj inovatívne mliečne výrobky pre všetky kategórie konzumentov. Rovnako aj pre tých, ktorí sa chcú odmeniť a dopriať si chuťový zážitok.

Jaguár

Autá&Motorky

Jaguár je lukratívna automobilová značka.

Spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava, a.s. je dnes najväčším a najskúsenejším predajcom a servisným strediskom automobilov prémiovej značky Jaguar v Slovenskej republike.

produkt slon video

I love pizza

Reštaurácie

NEW YORK štýl pizza.

Vynikajúca Pizza a cestoviny v centre Starého Mesta v Bratislave. Zastavte sa u nás a vychutnajte si naše skvelé jedlo. Tešíme sa na Vás.

produkt slon video

West beer&restaurant

Reštaurácie

Ideológiou našej West Restaurant sú vždy čerstvé ingrediencie.

Hoď sa do pohody s našim výborným jedlom,vychladeným tankovým pivom či inými skvelými drinkami na Zvolenskom Západe v príjemnom prostredí na brehu Hrona - West beer&restaurant. S parkovaním si nemusíš robiť žiadne starosti, vidíme sa vo Weste priatelia!

produkt tiger video

Grand hotel Víglaš

Hotely

Hotel a zámok v jednom.

V srdci Slovenska, neďaleko mesta Zvolen v obci s rovnomenným názvom leží zámocký hotel The Grand Vígľaš****. Hotel a zámok v jednom je miesto, kde sa spája história spolu s luxusnými službami. Hotel disponuje 55 izbami v ôsmich kategóriách.…

Svet bedničiek

Eshop

Farmárske debničky a potraviny online domov.

Je farmársky trh, ktorý si užijete z pohodlia svojho domova. Vyberať môžete z viac ako 1 tisíc produktov (farmárskych potravín online) od slovenských farmárov a dodávateľov. Stačí si len vybrať alebo zložiť debničku a my Vám všetko privezieme domov.

Logopédia Zvolen

Zdravotníctvo

Poskytujeme odborné logopedické vyšetrenia a terapiu.

porúch výslovnosti
porúch vývinu reči (oneskorený a narušený vývin reči)
porúch plinulosti reči (zajakávanie, brblavosť)
porúch fufnavosti, porúch reči pri rázštepoch pery, podnebia
porúch sluchu a hlasu
špecifických porúch učenia
porúch rečí s DMO, ADHD…