title
produkt tiger
Grand hotel Víglaš
produkt slon
Rajo
produkt tiger
RESIDENCE HOTEL & CLUB ****
produkt slon
Jump aréna
produkt tiger
Zámocký hotel Galicianueva

MJ Stavby

Stavebníctvo

Šetrno a mysliac na vašu budúcnosť.

Po tom, ako sme pochodili mnohé stavby, na ktorých sme pracovali, dospeli sme k rozhodnutiu šíriť našu prácu ďalej a vytvorili sme spoločnosť pod menom MJ Stavby. Nášmu rozhodnutiu pridala aj udalosť, ktorou bola stavba nášho vlastného rodinného domu, kde sme svojou kvalitou…

GAMAJA Heizung

Eshop

Predaj kotlov, radiátorov a produktov v odbore TZB.

Zaoberáme sa predajom kotlov, radiátorov a produktov v odbore TZB (technického zabezpečenia budov). Taktiež sa snažíme byť nápomocní pri poradenstve s realizáciou Vašej stavby alebo rekonštrukcie. V tomto sektore, obore, sfére pracujeme mnoho rokov a máme viac ako 20 ročné…

produkt slon video

Grobský Dvor

Reštaurácie

Pečená hus z nášho dvora, gastro zážitok, ktorému nikto neodolá.

Od vzniku našej rodinnej firmy v roku 1993 sme hľadali cesty, ako čo najlepšie vyjsť v ústrety našim hosťom, aby si od nás odniesli, čo najlepší zážitok, a obec Slovenský Grob im navždy ostala v pamäti. Veríme, že Grobský dvor dá predstavám našich hostí ten pravý rozmer.

produkt slon video

Jump aréna

Šport

Free jump, párty, oslavy, teambuilding.

Free jump - príď si len tak zaskákať, máš minimálne hodinu na objavovanie svojich schopností. K dispozícii máš všetky atrakcie, ktoré v JUMP ARENE nájdeš.
Párty, oslavy - môžeš sa spoľahnúť, zorganizujeme ti párty, na ktorú…

Architekt Zvolen

Architekti

Autorizovaný architekt - architektonické, projektové a inžinierske činnosti.

produkt tiger video

Ubian - aplikácia na verejnú dopravu

Ostatné

Aplikácia na cestovanie vo verejnej doprave.

Cestujete po Slovensku verejnou dopravou často alebo len výnimočne? V oboch prípadoch je dobré vedieť ako sa čo najrýchlejšie dostať tam, kam potrebujete a neustále mať prehľad o vašich spojoch.

produkt tiger video

RESIDENCE HOTEL & CLUB ****

Hotely

Myslíme na detaily a váš pobyt meníme na zážitok.

RESIDENCE HOTEL & CLUB **** je známy svojimi jedinečnými službami pre rozmanité typy hostí. Oddych a pohodu tu nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia, ale aj obchodní partneri. Naše služby uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov.

produkt tiger video

Zámocký hotel Galicianueva

Hotely

Zažite atmosféru historickej elegancie.

Luxusný zámocký hotel Galicia Nueva je určený klientom, ktorí vyhľadávajú mierne aktívny oddych bez sprievodných rušivých vplyvov masovej turistiky, s presne orientovaným vysokým štandardom a vzťahom k našej histórii a historickým pamiatkam Slovenska.