produkt tiger
Grand hotel Víglaš
produkt slon
Rajo
produkt tiger
RESIDENCE HOTEL & CLUB ****
produkt slon
Jump aréna
produkt tiger
Zámocký hotel Galicianueva
produkt slon

Spicy Chup - Thai and Veggie Bistro

Zdravá Ázijská kuchyňa.

Thajské a ázijské polievky ako hlavné jedlá (Tom Yum, Green Curry, Ramen, Pho), pražené thajské cestoviny (Pad Thai) a ryža (Kaew Pad), veľké miešané šaláty, smoothie, šťavy, raw polievky a dezerty. Všetko pripravované z čerstvých exotických aj domácich ingrediencii s vysokým podielom zeleniny.…

produkt panda

The VIBE

The VIBE ponúka každý víkend disco, skvelú kávu, domáci burger, SHISHU či prijemné posedenie počas celého týždňa.

The VIBE najlepší klub v okrese Krupina! Zastav sa u nás a daj si drink, kávu BAZARA, SHISHU, domáci burger alebo sa zabav na poriadnej párty každý víkend.

produkt tiger video

Jack's pub

Skvelý bar so špeciálnymi nápojmi vo Zvolene.

Projekt rockového baru som nosil v hlave už veľa rokov. Keď prišla možnosť, tak som neváhal ani chvíľu. Vytvoril som miesto s kvalitnou rockovou hudbou so zameraním na široký sortiment whisky a rumov. Do dnešného dňa máme na výber 165 druhov alkoholu a v spojení s niekoľkými…

produkt slon video

Bistro Fresh Line Zvolen

Naša prevádzka spočíva v princípe ,,take away” čiže zober a ideš.

Sme jedinečné bistro, ktoré ponúka kvalitné domáce suroviny. Využívame princíp 'take away'. Našou víziou je zlepšenie Vašej chuti do života na dennej báze.

Naam Thai Food

Originálna Thajská kuchyňa

Thajská kuchňa v ktorej nájdete originálne suroviny, koreniny a jedlá. Všetci ste srďečne vítaný. 

produkt slon video

Hummus and Couscous Bar

Prvý HUMMUS AND COUSCOUS BAROM na Slovensku.

Reštaurácia je zameraná na rôzne druhy couscous šalátov, na tradičné kombinácie pokrmov podávaných s hummusom a rôzne ďalšie pokrmy typické pre Blízky východ. Objavujte s nami autentické chute.

produkt slon video

I love pizza

NEW YORK štýl pizza.

Vynikajúca Pizza a cestoviny v centre Starého Mesta v Bratislave. Zastavte sa u nás a vychutnajte si naše skvelé jedlo. Tešíme sa na Vás.

produkt slon video

West beer&restaurant

Ideológiou našej West Restaurant sú vždy čerstvé ingrediencie.

Hoď sa do pohody s našim výborným jedlom,vychladeným tankovým pivom či inými skvelými drinkami na Zvolenskom Západe v príjemnom prostredí na brehu Hrona - West beer&restaurant. S parkovaním si nemusíš robiť žiadne starosti, vidíme sa vo Weste priatelia!

produkt slon video

Grobský Dvor

Pečená hus z nášho dvora, gastro zážitok, ktorému nikto neodolá.

Od vzniku našej rodinnej firmy v roku 1993 sme hľadali cesty, ako čo najlepšie vyjsť v ústrety našim hosťom, aby si od nás odniesli, čo najlepší zážitok, a obec Slovenský Grob im navždy ostala v pamäti. Veríme, že Grobský dvor dá predstavám našich hostí ten pravý rozmer.